Dyktando na Dzień Kobiet

Szanowni Państwo,

Serwis edukacyjny Dyktanda.pl organizuje w tym roku pierwsze Ogólnopolskie Dyktando na Dzień Kobiet.

Oczywiście udział w dyktandzie jest całkowicie bezpłatny!

Jak można jeszcze bardziej umilić sobie Dzień Kobiet? Na przykład zdobyć wartą kilkaset złotych kartę podarunkową do wykorzystania w sklepie jednej z kobiecych marek premium!

Taką propozycję przygotował dla kobiet serwis Dyktanda.pl. Konkurs wyróżnia się także tym, że będzie wymagał wykazania się wiedzą. Będą to bowiem (jak wskazuje nazwa portalu) zmagania ortograficzne, i to niezwykle ciekawe! Specjalne dyktando na tę okazję przygotuje Pani Prezes Fundacji Języka Polskiego, dr Magdalena Wanot-Miśtura z Uniwersytetu Warszawskiego.

Do rozwiązania dyktanda będzie można przystąpić online, 8 marca 2021 r. w godzinach 19:00-20:00.

Warto spróbować swoich sił, ponieważ na każdą z uczestniczek czeka nagroda gwarantowana: kod rabatowy -20% na wszystkie produkty ze sklepu Relaksacyjne.pl!

Natomiast jeśli chodzi o główne nagrody, to do zdobycia jest 6 kart podarunkowych, o wartości od pięćdziesięciu do pięciuset złotych, oczywiście do wykorzystania w sklepie Relaksacyjne.pl. Znajdziecie w nim szeroką gamę kobiecych produktów premium: zaczynając od jedwabnych i lnianych gumek do włosów, poprzez relaksujące opaski na oczy, kończąc na naturalnych termoforach. Wszystkie wykonane są w 100% z naturalnych produktów, a do tego tworzone są w naszym kraju, w duchu zero waste, z dbałością o najmniejszy detal.

Więcej szczegółów oraz link służący do zapisania się na Dyktando na Dzień Kobiet znajduje się na stronie: dyktanda.pl/dyktanda/dyktando-na-dzien-kobiet. Trzymamy kciuki!


Zespół Dyktanda.pl